" NATALIA "

Park linowy w Karpaczu

Park linowy w Karpaczu

    Aktywny wypoczynek jest dla bardzo wielu osób niemal obowiązkiem na różnego rodzaju wyjazdach czy też  na wakacjach, dlatego też Karpacz stawia na rozwój fizyczny i na propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez uprawienia różnych dyscyplin sportowych.
  domki letniskowe w Karpaczu są położone nieopodal bardzo rozległego parku linowego, w którym każdy, niezależnie od wieku czy też umiejętności, może spróbować swoich sił na różnego rodzaju linowych przeszkodach. Niedaleko parku linowego znajduje się także bardzo popularne muzeum sportu, które może być prawdziwą inspiracją dla osób, które korzystają z oferty parku linowego. Na terenie parku znajduje się ponad 14 różnych przeszkód, z którymi nie każdy sobie jednak poradzi. Sa tak różnego rodzaju belki, mosty linowe, sitaki, kładki, które urozmaicają cały pobyt. Największą popularnością cieszą się jednak zjazdy na linie z kilku metrów. Odważne osoby decydują się na taki zjazd i nigdy nie żałują. Wiele osób wykonuje dany zjazd nawet kilkukrotnie. Do parku linowego możemy przyjść o 10 rano i zostać aż do zmroku, póki przeszkody będą widoczne dla ludzi, a przede wszystkim dla instruktorów. Niedaleko tego parku można też rozbić namiot, ponieważ są tam
pola namiotowe w Karpaczu To bardzo dobre rozwiązanie dla osób bardzo aktywnych, którzy spędzają całe dnie w parku linowym, ponieważ mogą sobie zrobić przerwę czy nawet urządzić sobie krótką drzemkę w namiocie, po czym znów wrócić do linowych szaleństw. Po takim wysiłku na linach warto przejść się do pobliskiego muzeum sportu i napić się czegoś odżywczego na miejscu.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
NATALIA
Park linowy w Karpaczu